نحوه پرداخت وجه

نحوه پرداخت وجه

پس از نهایی شدن پیش فاکتور میتوانید از طریق درگاه پرداخت سایت و فقط به صورت آنلاین وجه فاکتور خود را بپردازید.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این فاکتور است و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

– شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

– رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
– CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )

– تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

لازم به ذکر است که هزینه‌ی ارسال بسته‌ی شما در تمامی نقاط کشور، نرخ ثابت 30000 تومان میباشد که در فاکتور شما محاسبه میشود، لذا در هنگام دریافت مرسوله نباید هزینه‌ای به پیک بپردازید.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری میبایست از طریق تماس تلفنی با شماره 91302828 و ارتباط با بخش پشتیبانی مجموعه و ارسال عکس کارت ملی و کارت بانکی به صورتی که شماره کارت و نام و نام خانوادگی خریدار بر روی آن مشخص باشد به واتس اپ شماره 09358808567، جهت مرجوعی وجه اقدام بفرماید. لازم به ذکر است که نام و نام خانوادگی کاربری که فاکتور به نام وی ثبت شده میبایست با نام و نام خانوادگی درج شده بر کارت بانکی و کارت ملی مورد ارایه جهت مرجوعی وجه، یکسان باشند.

وجه مرجوعی طی 24 تا 72 ساعت به حساب کاربر بازگردانیده خواهد شد.

در صورتی که مشتری دلیل موجهی جهت مرجوعی نداشته یا به کالا آسیبی وارد شده باشد، امکان استرداد وجه نقض میگردد.

سـبد خـریـد
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0