گلد کورت همواره پیرو قوانین جمهوری اسلامی ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت های خود را به انجام می رساند . لذا در صورت تغییر در قوانین و مقررات قید شده ، مراتب متعاقبا در همین صفحه به روز رسانی خواهد شد .

مشتریان عزیز ، ثبت سفارش و استفاده از خدمات جانبی وب سایت گلد کورت ، به معنای آگاه بودن شما از تمامی قوانین و مقررات مندرج و قبول آنها بوده ، لذا خواهشمند است قبل از عضویت ..، موارد ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایید

قوانین و مقررات

خرید الکترونیکی: 

خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده ی عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد . در خرید از فروشگاه الکترونیکی ، کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن ، نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست مشتری می رسد.

ثبت نام و حریم خصوصی: 

تکمیل فرم عضویت گلد کورت جهت ثبت سفارشات و بهره بری از مزایای مجموعه از قبیل فروش های ویژه ، تخفیف ها و … توسط مشتری الزامی می باشد . اطلاعات مشتری به صورت تضمینی نزد سایت محفوظ می ماند . لذا از کاربران گرامی تقاضا می شود در حفظ کلمه عبور خود کوشا بوده تا از بروز خطرات احتمالی ناشی از انتشار اطلاعات شخصی ایشان جلوگیری شود.

کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. گلدکورت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را بدون حکم قانونی به شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند و برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد ، چرا که رضایت شما کلید موفقیت ماست.

ثبت سفارش :

 ثبت سفارش به معنای اعلام تائید کالای درخواستی از سوی کاربر می باشد . در صورت سفارش محصولی که در انبار موجود نباشد، قیمت با تماس تلفنی به صورت تقریبی محاسبه می شود و پس از آماده شدن محصول، قیمت دقیق آن به شما از طریق فاکتور اعلام خواهد شد. در صورتی که کاربر مبلغی بیشتر از مبلغ تمام شده پرداخت کرده باشد ، مابه التفاوت آن عودت داده خواهد شد و اگر هزینه ی سفارش بیشتر شود، افزوده مبلغ توسط خریدار پرداخت می گردد.

تحویل سفارش: 

پس از ثبت سفارش ، کالای شما توسط مدیران فنی گلد کورت به صورت تخصصی بررسی ، بسته بندی و ارسال می شود . لذا هنگام تحویل کالا در صورت مشاهده هر گونه مشکل ظاهری از دریافت بسته خودداری نموده و با ما تماس بگیرید . در صورت دریافت کالا ، گلد کورت مسئولیتی در این باب بر عهده نخواهد داشت.

استرداد و تعویض 3 روزه :

در صورتی که کالای خریداری شده ایرادی داشته باشد مشتریان عزیز می توانند تا 3 روز از زمان تحویل ، نسبت به استرداد یا تعویض آن اقدام نمایند . در صورتی که کالای دریافتی با کالای مثبوت مغایرتی داشته و یا بسته بندی دچار مشکلی باشد مشتری می تواند نسبت به تعویض آن اقدام نماید.

همچنین لازم به ذکر است ایراد فنی اعلام شده از سوی مشتری ، توسط مدیران بخش فنی گلد کورت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تائید آن ، این سرویس قابل اعمال می باشد و فقط در این حالت تمامی هزینه های مربوط به عودت کالا بر عهده ی گلد کورت می باشد . چنان چه جهت سفارش مجدد ، موجودی محصول منتخب در مجموعه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نموده و یا درخواست بازگردانده شدن وجه پرداختی خود را در سایت ثبت نمایند . وجه پرداختی طی مدت زمان 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

شرایط تاکیدی و تکمیلی تعویض و استرداد :

مشتری گرامی حداکثر 24 ساعت فرصت دارد تا نسبت به عودت دادن کالای دریافت شده اقدام نماید و درخواست تعویض یا استرداد محصول خود را ، از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام از طریق قسمت ثبت شکایات داخل سایت ، ثبت کند . در مرحله ی بعد مشتری پس از ارتباط با ما ، جهت پیگیری برای انجام عملیات عودت یا تعویض ، موظف به ارسال عکس از کالا ، به صورتی که ایراد بیان شده در آن مشخص باشد به آدرس اعلام شده می باشد . چنان چه طی 3 روزعکسی ارسال نشود ، گلد کورت مسئولیتی را در این زمینه نخواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است در صورت جدا شدن یا مخدوش شدن تگ و یا تغییر در فرم ظاهری کالا ، محصول خریداری شده قابل استرداد نمی باشد . همچنین در صورتی که عدم تطابق کالای ارسالی یا ایراد فنی ، بدون باز کردن پلمپ آن قابل تشخیص باشد ، پس از آنپکینگ ، امکان استفاده از این سرویس از مشتری سلب می شود . ضمنا هر فرد حقیقی و حقوقی با یک نام کاربری ، تنها دو مرتبه اجازه استفاده از شرایط تعویض و استرداد را خواهد داشت و خارج از این حالت گلد کورت مسئولیتی را نمی پذیرد.

ممنوعیت:

هر گونه سوء استفاده از سامانه‌های خودکار یا نرم‌افزاری به منظور استخراج داده از این وب‌سایت با اهداف تجاری، بدون مجوز ممنوع است. در صورت نقض این قانون، گلدکورت حق هرگونه پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌داردو.

سـبد خـریـد
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0